• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

W jaki sposób można udanie spędzić rocznicę własnego ślubu?

Co możemy robić ciekawego w długie weekendy?
Długie weekendy to doskonałe rozwiązanie – przecież jeżeli umiejętnie podejdziemy do tego, możliwe, iż będziemy mieli przykładowo 5 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie mogą być również być zbyt – w dalszym ciągu jesteśmy krajem na dorobku, ale bez dwóch zdań wypoczynek każdemu pracownikowi się należy. Jednak nie jest powiedziane, iż musimy definitywnie siedzieć w dłuższy weekend w swoim domu, ogródku albo na działce. To takie schematyczne… O wiele lepszym pomysłem jest wycieczka zagraniczna. Choćby wycieczka do Tallina, Sztokholmu czy Barcelony.
Każdego roku, szczególnie wycieczki last minute, są w czasie długiego weekendu sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże bułeczki. To dobrze, przecież poznawanie odmiennych państw, społeczeństw, potraw, itp. jest bardzo interesujące, ale także rozwijające nas. Na wycieczkę zagraniczną możemy pojechać samemu, ew. z grupą bliskich, ale także z biurami podróży. Na pewno druga opcja jest tańsza. Przecież jeżeli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Palermo – przykładowo, sam dojazd to niemały koszt. Chociaż to akurat nie reguła. Wydaje się jednak, iż obie opcje mają całkiem sporo zalet.
Dla osób, które wolą jechać autem, a do tego nie mają zbyt wiele czasu i pieniędzy, polecić można zwiedzanie Polski. Przecież choćby Kazimierz nad Wisłą to miejsce, gdzie można miło spędzić czas. Bardzo interesujące są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla osób, które raczej nie przepadają za tłumami, definitywnie odradza się Zakopane. Zakopane to bardzo popularny kurort wakacyjny, lecz kiedy są długie weekendy, zimowa stolica Polski jest niemalże oblężona przez podróżnych – w szczególności tych z Warszawy.

1. Sprawdź to

2. Odwiedź stronę

3. Zajrzyj tutaj

4. Sprawdź tutaj

5. Tutaj

Categories: Rekreacja

Comments are closed.