• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj skarby Bałkanów

Poznaj piękno Norwegii
Jeżeli ktoś chce wybrać się na wczasy do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia z całą pewnością jest dla niego jedną ze absolutnie najatrakcyjniejszych propozycji. Kraj ten powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na ziemi, i trzeba przyznać, że słowa te rzeczywiście mają w sobie sporo racji.
Norwegia jest krajem o niesamowicie wręcz urokliwym i jednocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowej jej części znajdziemy zwłaszcza potężne góry oraz legendarne fiordy, które zaliczane są do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć państwa położona jest już w strefie polarnej, zatem możemy podziwiać tam piękną tundrę, zaś w okresie zimowym także i zorzę polarną. Oprócz tego jest to bardzo czysty kraj, więc całe środowisko naturalne nie jest w nim ani trochę skażone – będzie to zatem doskonała propozycja dla każdego, bez względu na to, jak zamierzamy tutaj spędzać czas.
Naturalnie, w Norwegii znajdziemy także i wiele pięknych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, jej stolica. Bez żadnych wątpliwości możemy w takim razie powiedzieć, że jest to rewelacyjne miejsce do spędzenia swoich idealnych wakacji dla dosłownie każdego z nas!

1. Kliknij

2. Przejdź do strony

3. Kliknij tutaj

4. Czytaj dalej

5. Przejrzyj

Categories: Podróże

Comments are closed.